Ekonomi

Hepsiburada, Kıvanç Tatlıtuğ’la Efsane Kasım’ı başlattı

E-ticaret platformu Hepsiburada, e-ticarette yılın en heyecanlı dönemi olan Efsane Kasım’ı, marka elçisi Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı reklam filmiyle başlattı. Reklam filminde Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Kasımı Legend Living’ e-ticaret platformu kullanıcılarıyla bir araya geliyor.

Hepsiburada, Efsane Kasım ayına marka elçisi Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte “Kasım ayını efsane olarak yaşa” sloganıyla yeni bir reklama imza atarak başladı. Tatlıtuğ, reklam filminde “Beklediğiniz gün geldi, Efsane Kasım, Efsanevi Yaşayanlar” diyerek Efsane Kasım ayının geldiğini duyuruyor.

Açıklamaya göre filmde Kıvanç Tatlıtuğ, moda efsanesi İlayda’ya alışveriş tüyoları veriyor. Hepsiburada limiti ile kart limitine dokunmadan küçük ev aletleri alışverişi yapabilen Berk, mutfağında da kahve içiyor. Ardından teknoloji efsanesi ünlü “kral34” Can’ı selamlıyor ve efsane indirimle bilgisayar ve telefon alan Can’a oyunu kaçırmamasını söylüyor. Kıvanç Tatlıtuğ, Hepsiburadalıların “Hemen Al, Şubat’ta Taksitli Öde” ve birçok avantajla efsane bir Kasım ayı yaşayacağının “Hepsiburada Vaadi”ni veriyor. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu