Teknoloji

Ferrari LaFerrari 2025 Prototipi İlk Kez Göründü! [VİDEO]

Ferrari’nin hiper arabalarla ilgili duruşu sürücüler tarafından biliniyor: onu yalnızca neredeyse her 10 yılda bir piyasaya sürüyorlar. Markanın en bilinen ve estetik hiper otomobillerinden biri olan LaFerrari, ilk olarak F150 koduyla karşımıza çıktı. 2013 yılında çıktı.

Şimdi ilk kez F250 kod adıyla LaFerrari’nin varisi video formatında görüntülendi . Araba hakkında çok fazla detay yok ama görselden neler çıkarabileceğimizi açıklayalım.

Ferrari LaFerrari 2025 ilk prototipi:

Videoda görülen LaFerrari’nin tasarımından pek emin olmamak için kamuflaj giydiği görülüyor. Hibrit bir V8 motor Hiper otomobilin 296 farı ve SF90 arka lambaları olacak. Ancak bunlar eski parçalar ve Ferrari yeni arabalarını eski parçalarla donatma ve kamufle etme işini daha önce yapmıştı.

Ayrıca bu yeni hiper otomobil, Ferrari’nin formül 1 takımıve yaklaşan Le Mans programıgibi motor sporları operasyonlarından teknoloji ve stil etkisine sahip olması bekleniyor.

Sen Ferrari LaFerrari’nin varisisin F250 Bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

cildir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu