Haber

Discovery Expedition Boyner’in marka seçiminde yerini aldı

Discovery Expedition, Boyner’in marka seçkisinde Türkiye’de ilk ve tek olarak yerini aldı.

Boyner’in açıklamasına göre 600’den fazla markayı bir araya getiren şirket, yeni işbirlikleriyle ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Boyner, yüksek kaliteli spor giyim konforunu modayla birleştiren Discovery Expedition koleksiyonu için yakın zamanda Warner Bros. ile iş birliğine gitti. Discovery, Global Consumer Products ile özel bir işbirliğine imza attı. Tasarımlarında şehir yaşamı ile doğayı dengeleyen Discovery Expedition, Türkiye ve Avrupa’da ilk kez sadece Boyner’de ve “boyner.com.tr”de yerini aldı.

Açıklamada konuyla ilgili değerlendirmesine yer verilen Boyner Büyük Mağazacılık İcra Kurulu Başkanı (CEO) Eren Çamurdan, iki markanın ortak yönlerine değinerek şunları söyledi:

“Deneyim odaklı, doğaya ve çevreye duyarlı iki markanın bir araya gelmesinden çok mutluyuz. Discovery Expedition’ın keşfi vurgulayan, deneyimi merkeze alan ve performansa dayalı bakış açısı Boyner’in dinamik DNA’sına çok benziyor. yenilikleri ve farklı deneyimleri radarımızda tutmak istiyoruz.” “Sevgi dolu bir marka olarak, dinamizm ve keşif duygularını harekete geçiren Discovery Expedition ile heyecan verici bir yolculuğa çıktığımıza inanıyoruz.”

Açıklamaya göre, 1985 yılından bu yana yayın yapan Discovery Channel’ın tecrübesiyle hazırlanan kadın, erkek, çocuk ve bavul kategorilerinde koleksiyonlar sunan Discovery Expedition, yüksek kalitesi ve şehir yaşamını doğayla harmanlayan tasarımlarıyla dikkat çekiyor. .

Sonbahara doğal renklerde tasarlanmış dokulu kabanlar ve polar kesimler eşlik ederken, kış koleksiyonunda rahat forma sahip gömlekler, alt ve üstlerin yanı sıra şişme montlar da öne çıkıyor. Koleksiyonda çocukların zevklerine uygun ve özgürce hareket etmelerine olanak tanıyan kesimler de yer alıyor. Yeni deneyimlere ve keşfetmeye meraklı olanların markası Discovery Expedition koleksiyonuna matara, çanta, valiz gibi tamamlayıcı aksesuarlar eşlik ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu