Teknoloji

Nakavt Şehir Sunucuları Bu Yıl Kapatılacak

Özgür Nakavt Şehri Bu yıl vedalaşacağız. Geliştirici ve yayıncı Velan Stüdyoları Haziran ayında sunucuların kapatılacağını duyurdu. Detaylar burada.

Velan Studios tarafından geliştirilen ve geçen seneye kadar Electronic Arts tarafından yayınlanan Knockout City, Mayıs 2021’de EA Originals etiketi altında oyuncularla buluşturuldu. Yayın hakları geliştiricisi tarafından Haziran 2022’de devralınan ücretsiz oyun indirilebilir ve tamamen ücretsiz olarak oynanır.

Takım bazında oynanan Knockout City çok beğenildi ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya başlandı. Karakterinizi özelleştirip kadronuzu kurduktan sonra koordineli bir çalışma ile haritadaki toplar ile rakiplerinizi ortadan kaldırmaya çalışıyordunuz.

Nakavt Şehri Sunucuları Ne Zaman Kapatılacak?

İki yıllık süreçte periyodik olarak yeni içeriklerin yayınlandığı oyun için ne yazık ki yolun sonu yaklaştı. Geliştirici Velan Studios, resmi sayfasından yaptığı duyuru ile finalin dokuzuncu dönemle birlikte yapılacağını söylüyor. 6 Haziran 2023 Mevcut sunucuların bağlantısı kesilecek. Ancak PC sürümü için özel bir sunucu sürümü yayınlanacak. Doğal olarak dileyenler tam gaz oynamaya devam edebilirler.

Fişin çekileceği gün için dört aylık bir süre var ve gelene kadar yeni güncellemeler ve yeni içerikler yayınlanmaya devam edilecek deniyor. Tabi bu kapatma kararından sonra oyuncu sayısı elbette azalacaktır. Bu bağlamda özel sunuculu versiyonun merak uyandıran durumu ilk başta soru işareti uyandırıyor.

Bildiğiniz gibi her çevrimiçi çok oyunculu oyun aynı kararlılığı gösteremiyor. Geçmişte bunun birçok örneğini gördük. Knockout City de emsali paylaşarak adını listeye yazdırmış olacak.

haber-bakirkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu